Pro
Prometeusze
programowania


pro.put.poznan.pl

Kod widżetu jest następujący: i można go wstawić wszędzie gdzie oczekiwany jest kod HTML. W innym przypadku np. Facebooka wystarczy sam link do profilu: https://patronite.pl/Python.

Nasze Koło potrzebuje wsparcia.

Udziela mu go m.in. crowdfunding opiekuna.

Jeśli jako darczyńca występuje firma i potrzebuje umowy darowizny to proszę pisać do opiekuna koła, który tak pisze o sobie jako autorze:

Piszę dla ludzi i dla komputerów.

Na blogu www.blog.naukowa.it przybliżam badania naukowe, zwłaszcza te prowadzone w Instytucie Informatyki Politechniki Poznańskiej, który mnie zatrudnia.

Prowadzę Koło Naukowe www.kolo-programowania.put.poznan.pl, które uczy programowania wychowanków domów dziecka i ukraińskich uczniów.

Patronom oferuję ciekawe zadania do zaprogramowania i ich rozwiązania. A taką metalową przypinkę proponujemy każdemu czyja suma wpłat przekroczy 49 zł. Wystarczy tylko podać swój fuzyczny adres dostawwy.

Członkowie Koła też mają swoją przypinkę.

Nadal poszukujemy wsparcia dla włączenia do pisemka "Programista Junior" barwnego fotoreportażu okraszonego 14-toma fotografiami i pięcioma stronami tekstu ze zwiedzania przez kilkulatków otwartego jesienią poznańskiego Centrum Szyfrów ENIGMA . Drukarnia wystawi chętnemu ofiarodawcy fakturę VAT na 2500 zł netto, a o jej ofiarności dowiedzą się najmłodsi na świeci fani programowania.

Nasi Partnerzy

Forcom.pl logo
PUT logo
PTI OW logo
4Rooms logo
CS ENIGMA logo
PTI SIS logo
NETIC TECH S.A. logo